wyceń swój dom

budowa domów

remonty i wykończenia wnętrz

budowa obiektów komercyjnych

BUDOWA DOMOW OD A DO Z

BUDOWA DOMU OD „A” DO „Z”

Nasza firma istnieje nieprzerwanie na warszawskim rynku budowlanym od 1999r

Zebrane doświadczenie pozwala nam zoptymalizować koszty budowy oraz sprawnie przeprowadzić Państwa przez cały skomplikowany proces inwestycyjny.

U nas możecie Państwo zbudować dom od A-Z. Co to oznacza?

 Mając działkę i chcąc na niej budować możecie zwrócić się do nas. Resztą spraw możemy zająć się my. Możemy oczywiście pomóc również w wyborze działki. Możemy sprawdzić działkę pod względem przydatności do budowy domu. Następnie zaprojektujemy dla Państwa własny dom, z zachowaniem Państwa priorytetów wykorzystując nasze duże doświadczenie projektowe i wykonawcze.

Projektowanie, architektura to sztuka. My gwarantujemy, że to wszystko łączymy w jedną całość. Zapraszamy do wyboru naszej firmy jako PROJEKTANTA I WYKOŃAWCĘ Państwa wymarzonego domu.

Wybierając lub projektując własny dom, możemy pomóc w załatwieniu kredytowania inwestycji. Z drugiej strony staramy się uczestniczyć w wyborze projektu, tak żeby mieścił się w założeniach finansowych.  

Kiedy jednak zdecydują się Państwo na konkretny projekt z bogatych zasobów internetowych również taki dom możemy zbudować. Opracujemy i przedstawimy szczegółową ofertę z kalkulacją na pełen etap - budowa domu pod klucz lub konkretny etap np. stan surowy otwarty. Oferta może uwzględniać trzy etapy budowy: stan surowy, stan deweloperski i stan pod klucz.

Obecnie trudno jest zrealizować inwestycję budowy domu bez dobrego finansowania. Profesjonalni konsultanci i doradcy kredytowi przestawią optymalną dla Państwa ofertę.

Gwarancja jakości
Wieloletnie doświadczenie, wypracowane  standardy, kontrola inwestycji przez KOORDYNATORA BUDOWY zapewnią najwyższą jakość wykonania

NASZE ATUTY:

  • 3-letnią gwarancję na wszystkie prace realizowane przez DOMPOL,
  • gwarancję satysfakcji, zgodnie z którą nie pobieramy od Klientów żadnych zaliczek. płatność następuje dopiero po bezusterkowym odebraniu danego etapu inwestycji.
  • stała cena
  • najwyższa jakość wykonania
  • Doświadczony wykonawca obecny na warszawskim rynku budowlanych nieprzerwanie od 1999r (PONAD 150 ZREALIZOWANYCH DOMÓW
  • Możliwość załatwienia wszelkich formalności związanych z uzyskaniem decyzji na budowę oraz późniejszym odbiorem budynku
  • Kompleksowe wykonanie robót od projektowania po wykończenie domu „pod klucz”
  • Terminowość wykonania zleconych prac

 

ZOBACZ JAK ATRAKCYJNA JEST NASZA OFERTA!!!!

ZADZWOŃ 501 776 017 ; 512 448 868