wyceń swój dom

budowa domów

remonty i wykończenia wnętrz

budowa obiektów komercyjnych

O FIRMIE

Pomysłodawca i właściciel strony prostebudowanie.waw.pl :

DOMPOL L.WIĘCKOWSKI ; B.RASZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
NIP: 118-14-60-845
REGON: 016013622
Firma jest wpisana do Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000327507.

Jesteśmy obecni na warszawskim rynku nieruchomości i budowlanym nieprzerwanie od 1999r. Zrealizowaliśmy już ponad 150 domów.
Zajmujemy się projektowaniem, budową: domów mieszkalnych, sieci gazowych,energio-elektrycznych,wodno-kanalizacyjnych, dróg oraz budynków komercyjnych. Ponadto remontami, wykończeniami wnętrz, sprzedażą nieruchomości, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami (licencje zawodowe nr 2992 i 2996).
Występujemy również w roli Generalnego Wykonawcy, Inwestora Zastępczego,Wykonawcy, świadcząc usługi na rzecz innych inwestorów, indywidualnych Klientów organizując i prowadząc budowę od podstaw.

Dlatego od samego początku działalności, kierujemy się takimi wartościami jak:

  • Solidność i terminowość - do budowy stosujemy wyłącznie materiały posiadające odpowiednie aprobaty techniczne, certyfikaty lub atesty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług wykonywanych przez wykwalifikowane ekipy budowlane w oparciu wyłącznie o sprawdzone technologie. Dotrzymujemy terminu realizacji,
  • Bezpośredniość - stały, bezpośredni kontakt z Inwestorem,
  • Indywidualna współpraca - poświęcamy naszym Klientom tyle czasu ile potrzebują,
  • Dogodny system rat - ustalamy harmonogram płatności dostosowany do postępów budowy lub indywidualnie do możliwości płatniczych naszych Klientów.